Novinky a ohlédnutí

Modlitba za jáhna Daniela

Už zanedlouho proběhne v brněnské katedrále kněžské svěcení. Modleme se za všechny, kteří se chystají na přijetí této svátosti.

Mše svatá v jeskyni

Císařská jeskyně se po 20. otevře ke slavení mše svaté.

Děkanátní setkání dětí

Naše farnost hostila děkanátní setkání dětí, a tak se každé volné místo farního areálu rozeznělo radostí.

Ministrantská soutěž - květen

Ministranti celé diecéze společně soutěží. Každý měsíc je čekají nové otázky. Nejlepší z děkanátu postoupí do diecézního kola.

Pouť do Křtin (18.5.)

Pěší poutníci vyjdou ve 12:30 od farního kostela sv. Martina. Autobus pro poutníky pojede od Billy.

Novéna k Duchu svatému

Společně s bratry a sestrami církve česko-slovenské husitské se budeme modlit za dary Ducha svatého.

Diecézní pouť ministrantů

Ministranti našeho děkanátu se přidali k diecézní pouti

Farní pouť

V sobotu 4. května jsme společně vyrazili do Jaroměřic nad Rokytnou a Přibyslavic.

Děkanátní pouť rodin

Ve středu 1. května zamířily nejen rodiny do Senetářova k sv. Josefovi.

Co je evangelizace?

Když se řekne evangelizace, mnohým lidem vstávají vlasy hrůzou na hlavě. Má nějakou jednotnou formu? Co můžu dělat já, když se pro hlásání evangelia cítím neschopný? Jak neodrazovat od víry, ale…

Nabídka na prázdniny

Letní prázdniny se blíží. Nabídka příměstského i výjezdního tábora s křesťanskou tématikou pro děti základních škol.

Plášť

Vyšlo nové číslo farního občasníku Plášť. Najdete v něm hlavně informace o postní době v naší farnosti.

Vítejte

Na těchto stránkách bychom se chtěli rozdělit se všemi čtenáři o to, čím blanenská farnost svatého Martina žila, žije a žít chce.

S přáním Božího požehnání

P. Jaroslav Čupr, farář cupr@dieceze.cz